"TEILEN MACHT FREUDE"- Obchody św. Marcina

012 min
 
Z inicjatywy Parafii Łubowice i DFK Grzegorzowice  
11 listopada miały miejsce obchody św. Marcina.
Uroczystość rozpoczęła się o godz. 15.00 w kościele parafialnym 
nabożenstwem przygotowanym przez uczniów naszej szkoły i dzieci z naszych przedszkoli.
 
 
 

Po  wspólnej modlitwie oraz występach w postaci wiersza i  piosenek udaliśmy się pochodem w towarzystwie św. Marcina na koniu,  na plac plebanijny. Tam uczniowie odegrali scenkę z życia tego Świętego. Następnie były już tradycyjnie rogale i herbata dla dzieci oraz inne smakołyki przygotowane przez organizatorów. Był to czas wspólnego spędzania czasu, rozmów do czego dodatkowo zachęcała ładna pogoda. Nasze zangażowanie i program spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem społeczności.
Karina Walach