Jesienne grzybobranie zakończone!

grzybobranie

 

Jesienne grzybobranie w naszej szkole zakończone, konkurs szkolny „Mój projekt grzyba” został rozstrzygnięty. Przez cały październik mogliśmy podziwiać jak na naszym szkolnym korytarzu „rosły grzyby”. Z dnia na dzień ich przybywało, tak wiele pięknych prac wykonali nasi uczniowie, ekspozycja zdobiła naszą szkołę i cała społeczność szkolna oraz goście mogli podziwiać nasze cudeńka.

  

W konkursie brały udział klasy IV-VI, te najlepsze projekty zostały nagrodzone przez panią dyrektor. W jury brali udział nauczyciele, personel szkoły oraz wybrani uczniowie SU. Ogółem 20 osób wybierało po 6 prac, tych najlepiej wykonanych i estetycznych. Liczyła się technika wykonania, kolorystyka, zgodność z oryginałem, podstawa imitująca występowanie w naturze oraz solidne wykonanie czyli estetyka. Niewątpliwie był to trudny wybór, bo uczniowie stanęli na wysokości zadania. Zwycięzcami (z największą ilością zebranych głosów) nagrodzonymi dyplomami oraz nagrodami zostali :

Julia Jahn-Pustula, Simona Iskra, Alicja Reichel, Paweł Domin, Paweł Krybus

Kamil Lepiorz, Wiktoria Nieborowska, Adam Krybus

Wszystkim dziękujemy za udział w naszym projekcie konkursowym, a laureatom szczerze gratulujemy!

Edyta Reichel