Coś się kończy - coś zaczyna..

64 minW czwartek 23 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów z klasy ósmej. W trakcie akademii zostały wręczone dyplomy absolwentów, ze szczególnym uhonorowaniem uczniów wyróżniających się w nauce i zachowaniu.
youtube icon 3kliknij film

Nie zabrakło również podziękowań dla rodziców, którzy dzielnie i z zaangażowaniem wspierali wychowawczynię podczas lat nauki ich dzieci w naszej szkole.

Sami ósmoklasiści pożegnali się ze szkołą, wspominając szkolne czasy z łezką w oku. Nie zabrakło słów wdzięczności, piosenek, jak również trochę humoru. Osłodą na pożegnanie były prezenty wychowawczyni – pamiątkowe ramki z bajkowymi portretami każdego ucznia i z życzeniami pomyślności w nowej szkole.

Niewątpliwie najbardziej wesołą chwilą było pożegnanie ósmoklasistów przez uczniów klasy siódmej. Była to Oscarowa Gala, podczas której każdy otrzymał statuetkę Oscara w konkretnej kategorii. Nie zabrakło też uhonorowania wychowawczyń klasy – p. Katarzyny Skiby (kl. I-III) i Beaty Gronowicz (kl. IV-VIII). A wszystko to na czerwonym dywanie, jak na prawdziwej gali.

Ósmoklasiści żegnali się ze sobą również na komersie, który odbył się wcześniej, 9 czerwca. Rozpoczął się on uroczystym odtańczeniem poloneza, a co było dalej, o tym opowiedzą zdjęcia w galerii…
Wszystkim uczniom jeszcze raz życzymy powodzenia w nowych szkołach i samych sukcesów!

Beata Gronowicz